Kirjuta meile kiirelt oma soovist

OTSI KODULEHELT

Sisesta oma otsingusõna otsinguvälja
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Pakkumised

Tasuta energia

Alexela Energia osaleb Energiamessil, mis toimub 30. septembril Järve Selveri parklas. Tule külasta meie telki – kingime 10 euro (sisaldab käibemaksu) väärtuses TASUTA energiat. Jagame Energiamessil kuponge, mis on aluseks tasuta energia lunastamiseks. Soodustus kehtib:

  • Elektri ja maagaasi puhul Alexela Energia elektrilepingu olemasolul. Soodustuse kasutamiseks tuleb saata sooduskupongil olev kood oma nime ja isikukoodiga aadressil energia@alexela.ee. Soodustust ei maksta välja rahas ja see rakendub aktiveerimiseks järgneva 5 kuu jooksul, igas kalendrikuus 2 euro suuruses summas.
  • Balloonigaasi ostmisel Alexela tanklates kupongi esitamisel.

Kampaania kehtib kuni 31.12.2017

Alexela klientidele Compensa kodukindlustus

Compensa kodukindlustus Alexela klientidele on paindlik ja lisahüvedega, näiteks on elektrihäiretest tingitud kahjud madalama omavastutusega. Muuhulgas sisaldab kodukindlustus ka mugavat tasuta 24h koduabi teenust võimalike tekkivate probleemide korral (veetorude leke, tormikahjude tekkimine, ukselukk ei tööta, jmt). Kodukindlustuse paketiga saadavate kaitsete ülevaade on leitav siit. 

Kodukindlustusega saab kindlustada nii hoonet kui ka korterit ning sinna juurde kuuluvat kodust vara. Oluline on kaaluda ka vastutuskindlustuse vajadust, sest nii naabritele ja kolmandatele isikutele tekitatud kahjud on ootamatud ning selle eest on võimalik end kindlustusega kaitsta.

Kodukindlustus on vajalik mitte pangale vaid Sinule ja Sinu perekonnaliikmetele. Viimaste uuringute põhjal on oma kodud kindlustanud vaid pooled Eesti leibkonnad ning peamiseid põhjuseid on kaks: teadmatus ehk ei julgeta küsida ja kindlustusmakse suurus.

Compensa Kindlustus julgustab kliente küsima, uurima ja võrdlema ning asjatundlikud kindlustusnõustajad on lahkesti valmis selgitama. Samuti ei tasu kinni olla müüdis – kindlustus on kallis. Koostöös Alexelaga pakume soodsaid kuupõhiseid kindlustusmakseid alates 3,5 eurot kuus.

Personaalse pakkumise jaoks  või lisainfo saamiseks pöördu energia@alexela.ee

G4S

Kas Sinu kodu on juba valvatud? Kindlusta oma kodu Alexela kodupaketi kliendina ja teeme Sulle koostöös G4S-iga suurepärase koduvalve pakkumise! Kui Sinu kodu ei ole veel valvatud, siis pakkumise saamiseks võta ühendust energia@alexela.ee

Koostööpartnerid

 

Aasta Kultuurisõber on tiitel, millega kultuuriminister tunnustab pikaajaliselt Eesti kultuuri toetanud ettevõtteid. Kultuuriministeeriumi sõnul antakse tiitlid ettevõtetele, kelle panus on erakordne.